Şirket  

Quatro av  dünyanın av tüfeği imalat ve satışında birinci sırada yer alan KONYA BEYŞEHİR ÜZÜMLÜ kasabasında faaliyet göstermektedir.

Amacımız sürekli yenilenen ve gelişen dünyada yeni teknolojilerle daha kaliteli, daha ergonomik, amaca uygun tüfekler imal edip tüfek endüstrisine katkıda bulanmak, yeni ve yaratıcı görünümle kalıplaşmış görünümü değiştirmek,teknik yeniliklerle  kullanıcının beklentilerini en iyi derecede karşılamaktır.

Çağın gereklerine ayak uyduran, av ve silah sektöründe markasından ve kalitesinden söz ettiren, geçmişin vermiş olduğu tecrübeyle geleceğe daha kaliteli güvenilir ve saygın bir şekilde  markamızı duyurup  yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektir.

Firmamız dürüst güvenilir bir profil çizerek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli imalat ve satış yaparak, ulusal ve uluslararası alanda rekabet ortamında taraf olmayi kendine bir borç bilir.

Türkiye’nin bir çok bölge ve ilinde bulunan bayilerimiz, satış ofisimiz ve internet ortamında  sürekli yenilenen ve gelişen satış pazarlama ağımızla değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.