İade İptal Şartları  

Firmamız ilke olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutar. Satılan ürünlerimizde her hangi bir sorunda tüketici kanunlarında belirtilen süreden daha da önce müşteri istek ve şikayetleri doğrultusunda sorunları gidererek ürünü sahibine ulaştırır. 


Sitemizde satılan ürünlerin bir kısmı, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde ambalajı açılmamış olması kaydı ile Tüketici Hakları Kanununa iade edilebilir. İadesi olmayan ürünler müşterilerimize satış esnasında bildirilecektir.

 

Bir siparişin iptali, sipariş edilen ürünün henüz kargo ile sevk edilmesinden önce mümkündür. Bu durumda iptal taleplerinin 0555 551 16 60-0545 890 43 42 numaralı telefonlarımıza veya quatroav@hotmail.com e-posta adresimiz aracılığı ile tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şarta bağlıdır:

  • Satın aldığınız üründe, sözleşmede varolan maddelerden herhangi birisi hakkında tutarsızlık veya firmamızın taahhüt etmiş olduğu uygulamalarda eksiklik olması gibi durumlarda, hizmetin açıldığı tarihten itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
  • İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait faturasının aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden düşürülür.